Dom /Aktualności/

Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua

Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua

August 30, 2023

W dniach 13–14 stycznia 2019 r. firma Canroon odbyła na koniec roku dwudniową wycieczkę do Zengcheng Conghua, w której uczestniczyli wszyscy pracownicy.Wszyscy w radości i uśmiechu wyruszyli w podróż.Po tym, jak reżyser wyjaśnił dwudniowy plan podróży i charakterystykę każdej atrakcji, aby ożywić atmosferę, wielu kolegów zaśpiewało i umiliło podróż.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua  0

 

Park leśny Liuxihe

 

najnowsze wiadomości o firmie Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua  1

 

Wejdź na pierwszą drabinę Tiannan, aby obejrzeć wodospad

 

Ta atrakcja to dwudniowa wycieczka wypoczynkowa.Firma specjalnie zorganizowała dla pracowników pobyt w hotelu Conghua Hot Spring, znanym jako rzadkie na świecie gorące źródła, oraz zorganizowała szereg zajęć rekreacyjnych i wakacyjnych, podczas których można było obejrzeć wodospady w Baishuizhai., Doceń świat soczystych kwiatów, wielofunkcyjnych gorących źródeł leczniczych, odwiedź subtropikalny park narodowy leśny na terenach podmokłych itp.

 

Najbardziej skutecznie rzucił wyzwanie pierwszej drabinie na południu od 9999 dni, aby wspiąć się na szczyt góry i cieszyć się piękną scenerią źródła wodospadu.Podekscytowane pozowanie do różnych POSS może być nieopisaną ekscytacją związaną z udanym rzucaniem sobie wyzwań.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua  2

 

Pomyślnie rzucił wyzwanie 9999 stopniom pierwszej drabiny personelu Tiannana

najnowsze wiadomości o firmie Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua  3

 

Klasyczny POSS

 

Z dala od zgiełku miasta i powrotu do natury, ten spektakularny wodospad wciąga, co przypomina ludziom klasyczny wiersz Li Bai: fioletowy dym z kadzielnicy w Rizhao i wodospad Wiszący Qianchuan z daleka.Podejrzewa się, że Droga Mleczna opada na dziewięć dni, lecąc prosto w dół na trzy tysiące stóp.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dwudniowa wycieczka mieszkańców Canroon w Zengcheng Conghua  4

 

Wieczorem, pod przewodnictwem Prezydenta Yuana i Prezydenta Yanga, wszyscy zebrali się na kolacji sylwestrowej w eleganckiej wiejskiej restauracji.W tym okresie pan Yuan zachęcał również wszystkich do ciężkiej pracy w 2019 r. Wierzę, że dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich jutro Canroon będzie lepsze.

 

Po kolacji zameldowaliśmy się w mieście Conghua z gorącymi źródłami Wanggu, znanym jako rzadkie gorące źródło na świecie.Tutaj wszyscy przebrali się w seksowne kostiumy kąpielowe, zmyli delikatny makijaż, całkowicie odpuścili napięcia miejskiego życia i w zrelaksowanym nastroju zanurzyli się w gorące źródła.

 

Po wizycie w Subtropical Wetland National Forest Park 14 stycznia udaj się na Monkey Island, aby obejrzeć małpy.Po wycieczce i obiedzie wszyscy w zrelaksowanych nastrojach wrócili samochodem do Shenzhen.

 

Ta aktywność wypoczynkowa i wakacyjna nie tylko odciążyła ludzi od zwykłej pracy i stresu życiowego, rozluźniła ich nastrój, ale także poprawiła komunikację między współpracownikami i zwiększyła spójność zespołu.Stanowi także ucieleśnienie kultury Canroon polegającej na „współtworzeniu i dzieleniu się”.Z większym entuzjazmem inwestujmy w przyszłą pracę, wprowadzajmy przyjemną i zrelaksowaną atmosferę w pracy, w dalszym ciągu promujmy ducha wzajemnej pomocy i pomocy, twórzmy zespół bardziej spójny i dośrodkowy oraz przyczyniajmy się do zrównoważonego rozwoju firmy.